Destek İçin

[email protected]

Bize Ulaşın

0 (850) 307 07 34

SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ.

Aşağıda karşılaşabileceğiniz durumlarla ilgili belli cevaplar bulunmaktadır. Eğer aradığınız cevabı bulamadıysanız iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Servis Al

Servis al ekranından gerekli bilgileri doldurarak kolay ve hızlı bir şekilde servis talebinde bulunun.

Teslimat

Servisinizi en iyi şekilde sonuçlandırdıktan sonra teslimatı gerçekleştirelim.

avatar-6

SORULARINIZA VE İHTİYAÇLARINIZA HER AN HAZIRIZ!

Sorularınızı yanıtlamak ve sorunlarınıza çözüm bulmak için buradayız.

Eğer adresinizi bulamıyorsanız, "Temizlikgel" olarak o bölgede hizmet vermediğimizi belirtmek isteriz. Ancak, her geçen gün yeni lokasyonlar ekleyerek ve farklı şubeler açarak, size daha iyi hizmet sunabilmek için büyümeye devam ediyoruz. Amacımız, fazla lokasyonda hizmet vermekten ziyade, sizi en iyi şekilde memnun etmektir. İletişim bölümünden bize bu konuyla ilgili yazarsanız, şube açma sürecimize katkıda bulunabilirsiniz.

İndirim kodunuzun süresi dolmadan kullanabilirsiniz. Süre uzatma seçenekleri hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Sağ üst köşede bulunan 'Servis Al' butonuna tıklayarak, ilgili bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Hizmet fiyatlarımız genellikle il bazında değişiklik göstermektedir, ancak amacımız mümkün olan en düşük maliyetle en iyi performansı sunmaktır.

Verdiğimiz hizmetten memnun kalmamanız bizleri üzdü. Ancak bazı kir türleri, kumaşa veya zamana bağlı olarak nadiren de olsa tam anlamıyla temizlenmekte zorlanabilir. Bu süreçte, size gerekli bilgilendirmeleri sunarak ve en iyi çözümü sağlamak için gereken işlemleri uygulayarak çözüm bulmaya çalışıyoruz. Eğer bu kirin normalde çıkarılabilir olduğunu düşünüyorsanız, uzman ekspertizimizi adresinize göndererek süreci yeniden değerlendirmesini sağlıyoruz ve gerektiğinde ek işlemleri uyguluyoruz. Siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için her zaman çaba gösterdiğimizi ve binlerce müşteriye hizmet verdiğimizi unutmayınız. Temizlikgel olarak işimizin daima arkasındayız.

Çağrı merkezi çalışma saatlerinde çağrı merkezimize telefonla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, online olarak 'Servis Al' ekranından 7/24 kolay ve hızlı bir şekilde servis talebinde bulunabilirsiniz

Hizmet ve lokasyona göre minimum servis ücretleri değişiklik göstermektedir. Örneğin, halı yıkamanın minimum servis ücreti 210 TL iken kuru temizlemenin minimum ücreti 310 TL olabilir. Eğer 200 TL değerinde bir halı yıkama hizmeti aldıysanız, bu hizmet 210 TL'ye tamamlanır ve aradaki fark size yansıtılır.

Hizmeti aldıktan sonra, servis personelimiz adresinize gelir ve aldığınız hizmetin detaylarını sistemimize kaydeder. Bu kayıt işlemi tamamlandığında ödemeniz gereken tutar belirlenir. Ardından, hizmet alırken verdiğiniz telefon numarasına bir ödeme linki gönderilir. Bu ödeme linki sayesinde iyzico güvencesiyle online olarak kolayca ödemenizi yapabilirsiniz.

Şu an için üç farklı ödeme yöntemi sunmaktayız: Online Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme ve Kapıda POS Ödeme.

Servisiniz teslim edilirken teslimat aşamasında ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanyalardan ilk haberdar olmak istiyorsanız, aşağıda yer alan E-bülten'e, E-posta adresinizi göndererek kayıt olabilirsiniz. Bu durumda ilk siz haberdar olursunuz. İkinci seçenek olarak sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Kampanya birimimiz sizi kampanyalardan haberdar etmek için sizi bilgilendiriyor olacak.

Siz servis kaydı oluştuduktan sonra belirtmiş olduğunuz saat aralığında adresinizde olmaya çalışıyoruz. Akabinde halılarınızı yıkama fabrikamıza götürüyoruz. Her halının farklı yıkanma ve kuruma şekli olduğundan halılarınızı en iyi şekilde yıkayıp kurutup teslim edilebilir hale getirdikten sonra servis denetim birimi son kontrolleri yapıyor. Teslim edilmek üzere araca yükleniyor. Adresinize teslim edilmeden tarafınıza arama gerçekleştiriliyor. Teslimatı sağlanıyor.

Siz servis kaydı oluştuduktan sonra belirtmiş olduğunuz saat aralığında adresinizde olmaya çalışıyoruz. Akabinde kıyafetlerinizi temizlemek adına fabrikamıza götürüyoruz.Her kıyafetinizin farklı temizlik şekli olduğundan kıyafetlerinizi en iyi şekilde temizleyip teslim edilebilir hale getirdikten sonra servis denetim birimi son kontrolleri yapıyor. Teslim edilmek üzere araca yükleniyor. Adresinize teslim edilmeden tarafınıza arama gerçekleştiriliyor. Teslimatı sağlanıyor.

Siz servis kaydı oluştuduktan sonra belirtmiş olduğunuz saat aralığında adresinizde olmaya çalışıyoruz. Akabinde gerekli incelemenin ardından adresinizde temizliğe başlıyoruz.Her koltuk ya da yatağın farklı kumaş türü olması sebebiyle temizlik şekli değiştiğinden ürünlerinizi en iyi şekilde temizleyip teslim edilebilir hale getirdikten sonra servis denetim birimi son kontrolleri sisteme yüklenen fotoğraflar ile gerçekleştiriyor.

Aşırı yoğunluk olması durumunda çok nadir olsada gecikmeler olabilir. Bu gecikmenin tek bir sebepten değil bir çok sebepten olduğunu tespit ettik, trafik koşulları, yol koşulları, bir önceki müşterinin yanlış adres girmesi gibi birçok durum bir sonraki müşterimize olan servis saatimizi etkileyebiliyor. Öncelikle oluşturulan servis kayıtları hiçbir birim tarafından silinemez, yani asla unutulmadınız. Sizi, servis biriminden aradıklarında "servis erteleme" uygulatabilirsiniz. Siz "servis erteleme" istediğinizde ertesi iş gününe servisiniz geçmiş olur. O saat aralığında yine adresinizde olmaya çalışacağız.

Halılarınız alındıktan sonra teslimat tarihi 7 iş günüdür. 7 iş günü geçmesi durumunda teslim edilmedi ise gerekli incelemeler hakkında bilgi almak adına çağrı merkezimizi aramanızı öneririz. Bu durumda denetim birimi devreye girerek neyin yanlış gittiğini incelemek için gerekli yolları izliyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim için her şeyden önemli.

Kıyafetleriniz alındıktan sonra teslimat tarihi 7 iş günüdür. 7 iş günü geçmesi durumunda teslim edilmedi ise gerekli incelemeler hakkında bilgi almak adına çağrı merkezimizi aramanızı öneririz. Bu durumda denetim birimi devreye girerek neyin yanlış gittiğini incelemek için gerekli yolları izliyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim için her şeyden önemli.

Servis Al
Şimdi Ara