Destek İçin

[email protected]

Bize Ulaşın

0 (850) 307 07 34

Tokat Merkez Karşıyaka Mahallesi Halı Yıkama İçin Servis Al

Tokat Merkez Karşıyaka Mahallesi adresinde Halı Yıkama hizmeti için, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunma taahhüdümüzle buradayız. Ürünlerinizi yeniden canlandırmak ve en iyi fiyatlarla hizmet vermek için çalışıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Halı Yıkama hizmetimiz için memnun kalmanız adına elimizden gelenin en iyisini yapmayı hedefliyoruz.

Halı Yıkama hizmeti için Tokat Merkez Karşıyaka Mahallesi için Kapıda nakit, Kapıda kredi kartı ve Online yöntemlerinden dilediğinizi kullanarak servis talebinizi oluşturabilirsiniz. Lokasyonlarda kabul ettiğimiz ödeme yöntemleri değişiklik gösterebilmektedir.

Ekonomik fiyatlarımızla bütçenizi zorlamadan Halı Yıkama hizmeti alabilirsiniz. Kolaylıkla servis talebi oluşturabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz saat aralığında adresinizde olmaya çalışacağız. En geç 7 iş günü içerisinde servis talebinizi memnuniyetle karşılamış olacağız.

Adresinize en kısa sürede ulaşıyor ve Halı Yıkama hizmetini en donanımlı ekibimizle, en doğal kullandığımız ürünler ile, hizmet memnuniyet garantisiyle sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz.

Servis talebinde bulunmak bize ulaşın veya web sitemizden oluşturun. Tokat Merkez Karşıyaka Mahallesi adresinde Halı Yıkama hizmeti için, en iyisini sizlere sunmaya çalışacağız. Bizimle iletişime geçin ve Halı Yıkama hizmetini tercih ederek ürünlerinize yeni bir yaşam verin!

Halı yıkama ve perde yıkama hizmetleri birim tutarları üzerinden hesaplanıyorken; yorgan ve battaniye yıkama, ütü ve kuru temizleme hizmetleri adet üzerinden hesaplanmaktadır.

Halı Yıkama Fiyatları
Servis Türü Birim Tutarı
Kaymaz Halı 35,00 ₺
Akrilik Halı 60,00 ₺
İpek Halı Yıkama 60,00 ₺
Makina Halısı 50,00 ₺
Şagi Halı 47,00 ₺
Step Halı 50,00 ₺
Elyaf Yorgan Yıkama Tek 400,00 ₺
Elyaf Yorgan Çift Kişilik 450,00 ₺
Yün Yorgan Yıkama 450,00 ₺
Bambu Halı 60,00 ₺
Chester Koltuk Takımı 800,00 ₺
Çocuk Yatağı 400,00 ₺
Maxi Köşe Takımı 1.000,00 ₺
Yün Halı 65,00 ₺
Servis Al
Şimdi Ara