Destek İçin

[email protected]

Bize Ulaşın

0 (850) 307 07 34

Samsun İlkadım Fevzi Çakmak Mahallesi Yorgan ve Battaniye Yıkama İçin Servis Al

Samsun İlkadım Fevzi Çakmak Mahallesi adresinde Yorgan ve Battaniye Yıkama hizmeti için, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunma taahhüdümüzle buradayız. Ürünlerinizi yeniden canlandırmak ve en iyi fiyatlarla hizmet vermek için çalışıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Yorgan ve Battaniye Yıkama hizmetimiz için memnun kalmanız adına elimizden gelenin en iyisini yapmayı hedefliyoruz.

Yorgan ve Battaniye Yıkama hizmeti için Samsun İlkadım Fevzi Çakmak Mahallesi için Kapıda nakit, Kapıda kredi kartı ve Online yöntemlerinden dilediğinizi kullanarak servis talebinizi oluşturabilirsiniz. Lokasyonlarda kabul ettiğimiz ödeme yöntemleri değişiklik gösterebilmektedir.

Ekonomik fiyatlarımızla bütçenizi zorlamadan Yorgan ve Battaniye Yıkama hizmeti alabilirsiniz. Kolaylıkla servis talebi oluşturabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz saat aralığında adresinizde olmaya çalışacağız. En geç 7 iş günü içerisinde servis talebinizi memnuniyetle karşılamış olacağız.

Adresinize en kısa sürede ulaşıyor ve Yorgan ve Battaniye Yıkama hizmetini en donanımlı ekibimizle, en doğal kullandığımız ürünler ile, hizmet memnuniyet garantisiyle sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz.

Servis talebinde bulunmak bize ulaşın veya web sitemizden oluşturun. Samsun İlkadım Fevzi Çakmak Mahallesi adresinde Yorgan ve Battaniye Yıkama hizmeti için, en iyisini sizlere sunmaya çalışacağız. Bizimle iletişime geçin ve Yorgan ve Battaniye Yıkama hizmetini tercih ederek ürünlerinize yeni bir yaşam verin!

Halı yıkama ve perde yıkama hizmetleri birim tutarları üzerinden hesaplanıyorken; yorgan ve battaniye yıkama, ütü ve kuru temizleme hizmetleri adet üzerinden hesaplanmaktadır.

Yorgan ve Battaniye Yıkama Fiyatları
Servis Türü Birim Tutarı
Elyaf Yorgan 250,00 ₺
Battaniye Yıkama 250,00 ₺
Elyaf Yorgan Yıkama 270,00 ₺
Pike Örtü Yıkama 160,00 ₺
Yastık Yıkama 90,00 ₺
Servis Al
Şimdi Ara