Destek İçin

[email protected]

Bize Ulaşın

0 (850) 307 07 34

Samsun İlkadım Adalet Mahallesi Koltuk Yıkama İçin Servis Al

Samsun İlkadım Adalet Mahallesi adresinde Koltuk Yıkama hizmeti için, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunma taahhüdümüzle buradayız. Ürünlerinizi yeniden canlandırmak ve en iyi fiyatlarla hizmet vermek için çalışıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Koltuk Yıkama hizmetimiz için memnun kalmanız adına elimizden gelenin en iyisini yapmayı hedefliyoruz.

Koltuk Yıkama hizmeti için Samsun İlkadım Adalet Mahallesi için Kapıda nakit, Kapıda kredi kartı ve Online yöntemlerinden dilediğinizi kullanarak servis talebinizi oluşturabilirsiniz. Lokasyonlarda kabul ettiğimiz ödeme yöntemleri değişiklik gösterebilmektedir.

Ekonomik fiyatlarımızla bütçenizi zorlamadan Koltuk Yıkama hizmeti alabilirsiniz. Kolaylıkla servis talebi oluşturabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz saat aralığında adresinizde olmaya çalışacağız. En geç 7 iş günü içerisinde servis talebinizi memnuniyetle karşılamış olacağız.

Adresinize en kısa sürede ulaşıyor ve Koltuk Yıkama hizmetini en donanımlı ekibimizle, en doğal kullandığımız ürünler ile, hizmet memnuniyet garantisiyle sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz.

Servis talebinde bulunmak bize ulaşın veya web sitemizden oluşturun. Samsun İlkadım Adalet Mahallesi adresinde Koltuk Yıkama hizmeti için, en iyisini sizlere sunmaya çalışacağız. Bizimle iletişime geçin ve Koltuk Yıkama hizmetini tercih ederek ürünlerinize yeni bir yaşam verin!

Halı yıkama ve perde yıkama hizmetleri birim tutarları üzerinden hesaplanıyorken; yorgan ve battaniye yıkama, ütü ve kuru temizleme hizmetleri adet üzerinden hesaplanmaktadır.

Koltuk Yıkama Fiyatları
Servis Türü Birim Tutarı
Tekli Yatak 600,00 ₺
Servis Al
Şimdi Ara