Destek İçin

[email protected]

Bize Ulaşın

0 (850) 307 07 34

Ordu Altınordu Kayabaşı Mahallesi Halı Yıkama İçin Servis Al

Ordu Altınordu Kayabaşı Mahallesi adresinde Halı Yıkama hizmeti için, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunma taahhüdümüzle buradayız. Ürünlerinizi yeniden canlandırmak ve en iyi fiyatlarla hizmet vermek için çalışıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Halı Yıkama hizmetimiz için memnun kalmanız adına elimizden gelenin en iyisini yapmayı hedefliyoruz.

Halı Yıkama hizmeti için Ordu Altınordu Kayabaşı Mahallesi için Kapıda nakit, Kapıda kredi kartı ve Online yöntemlerinden dilediğinizi kullanarak servis talebinizi oluşturabilirsiniz. Lokasyonlarda kabul ettiğimiz ödeme yöntemleri değişiklik gösterebilmektedir.

Ekonomik fiyatlarımızla bütçenizi zorlamadan Halı Yıkama hizmeti alabilirsiniz. Kolaylıkla servis talebi oluşturabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz saat aralığında adresinizde olmaya çalışacağız. En geç 7 iş günü içerisinde servis talebinizi memnuniyetle karşılamış olacağız.

Adresinize en kısa sürede ulaşıyor ve Halı Yıkama hizmetini en donanımlı ekibimizle, en doğal kullandığımız ürünler ile, hizmet memnuniyet garantisiyle sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz.

Servis talebinde bulunmak bize ulaşın veya web sitemizden oluşturun. Ordu Altınordu Kayabaşı Mahallesi adresinde Halı Yıkama hizmeti için, en iyisini sizlere sunmaya çalışacağız. Bizimle iletişime geçin ve Halı Yıkama hizmetini tercih ederek ürünlerinize yeni bir yaşam verin!

Halı yıkama ve perde yıkama hizmetleri birim tutarları üzerinden hesaplanıyorken; yorgan ve battaniye yıkama, ütü ve kuru temizleme hizmetleri adet üzerinden hesaplanmaktadır.

Halı Yıkama Fiyatları
Servis Türü Birim Tutarı
Makine Halısı Yıkama 48,00 ₺
Bambu Halı Yıkama 55,00 ₺
İpek Halı Yıkama 70,00 ₺
Şagi Halı Yıkama 65,00 ₺
Step Halı 70,00 ₺
Yeni Nesil Halı Yıkama 75,00 ₺
Yün Halı Yıkama 70,00 ₺
Zebra Perde Yıkama 54,00 ₺
Yün Yorgan 280,00 ₺
Kaymaz Halı 35,00 ₺
Overlok 50,00 ₺
Servis Al
Şimdi Ara