Destek İçin

[email protected]

Bize Ulaşın

0 (850) 307 07 34
blog-1

Koltuk yıkama makine önerileri

Müşterilerimizin bir kısmı sadece profesyonel olarak koltuk yıkama hizmeti almanın yanı sıra evlerinde kendileri temizliğini yapmak istemektedirler. Biz buharlı temizlik yapmaktayız. Sonra ise vakum ile kiri çekmekteyiz. Buharlı koltuk yıkama ürünleri bir hayli pahalı olmanın yanı sıra koltuk yıkama makinesi mi almalısınız yoksa hizmet mi almalısınız bu tercihi kullanma durumunuza göre değerlendirebilirsiniz. Ancak sizler için piyasada tercih edilen koltuk yıkama makinelerini artı ve eksi yönleri ile araştırdık. Tüm ürünlerde önerilen kimyasallar farklı olduğundan lütfen satıcı ile kullanmanız gereken kimyasaldan emin olunuz. Evinizde kullandığınız markette satılan deterjan, sabun vb. ürün kullanılmaz. Bazı kimyasallar açıldıktan sonra kullanılmayadabilir.Siz, sizin için uygun olan koltuk yıkama makinesini alabilirsiniz. Bu yazımız herhangi bir reklam amacı ile değil sadece bilgilendirme amacı ile yazılmıştır.

Burada paylaşılan hiç bir ürün profesyoneller için değildir. Sadece amatör olarak temizlik sevenler için hazırlanmıştır. İleri seviye koltuk yıkama işlemi için sadece vakum özelliklerinin yanında harici bir çok ürünüde gerekmektedir. Almış olduğunuz için hiç bir üründe profesyonel olarak tam bir temizlik beklemek bu sebepten makinelerede haksızlık olur. Yani bir ileri seviye hijyen için sadece ıslatıp vakumlamak yetersiz kalır. Her ne kadar kir çıktığını görsenizde tam olarak temiz olmayabilir. Bir diğer yanlışta boyası açılan koltuğun temizlendi sanılması bu vb durumlara dikkat etmeniz önerilir.

Evet şimdi gelelim koltuk yıkama makinelerine;

Yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda sırasıyla ve memnuniyet değerlendirmesiyle en sondan en iyiye doğru kullanıcı değerlendirmelerinide dikkata alarak yazıyoruz. Bu değerlendirmelerin tümü e ticaret platformlarında ki yorumlar değerlendirilerek yazılmış olup tamamen objektif olarak hazırlanmıştır.


3.Karcher Puzzi 8/1 Halı ve Koltuk Yıkama Makinası

Bu ürün ile dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz, desek yeridir. Ürün taşıma kolaylığı ekipmanı ve gücü ile sektörünün mercedes benz'i diyebiliriz. Alfred Kärcher SE & Co. KG, Almanya merkezli bir temizlik aletleri üreticisidir. Almanya kalitesi ile tasarlanan bu ürün dilediğiniz tüm temizlik işlemlerini yapma kolaylığı sağlamaktadır. Ürünün ortalama ağırlığı 15 kg civarındadır. Fan gücü 1200(W)'dir. Bu ürün için kullanıcıların yaptıkları değerlendirmelerin bazıları;

"Ürün kaliteli güzel temizliyor yalnız ikinci kullanım da tabancadaki tetik bozuldu"
"Ürün güzel kaliteli yalnız 1 ay kullanmadan su püskürtme tetigi takılı kaldı."
"püskürtme zayıf"
"Güzel çekim gücü yeterli ancak çoğu parçası plastik o yüzden hassas."

Ürün ortalama 1000 $ civarındadır. Fiyat performans söz konusu olduğunda yılda en fazla 2 kere kullanacağınız bir ürüne bu kadar para verip vermemek size kalmış.  

2.Karcher SE4001 Plus Limited Edition Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi
Bu sıraya yine karcher'in bir ürünü ile devam ediyoruz. Ürün görsel olarak eski süpürge makinalarına benziyor. Genel olarak satış rengi sarıdır. Bu üründe aslında diğer ürün ile aynı özelliklerdedir. Sadece şekli farklı diyebiliriz. Tasarımı eski olduğu için geri planda kalan bu ürün diğer 3. numarada ki ürünle aynı seviyedir. Ortalama ağırlığı 12 kg civarındadır.

kullanıcıların yaptıkları değerlendirmelerin bazıları;
"Kaliteden şaşmadım kesinlikle her kuruşunu hak ediyor tek sorun halı yıkama aparatından su damlatıyor."
"Ürünün tek eksi yönü çok ses çıkarıyor bu da motor gücünün sonucu sanırım."
"Ürünün plastik parçaları iki kullanımda deforme oldu onun dışında halı koltuk temizliğini çok iyi yapıyor."

Bu ürün aslında tam bir fiyat performans ürünüdür ve 450 $ civarında Türkiye'de satışı vardır.

1.Kiwi Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Siyah KCC-4320
Görünüşü duruşu kalitesi ile bu koltuk yıkama makinesi adeta teknolojiyi en uygun fiyata sunuyor diyebiliriz. Koltuk ve halı yıkama makinesi Kuru ve ıslak vakumlu elektrikli süpürge. Kanepeler,halılar, kilimler, otomobil içleri ve döşeme temizliği için idealdir. Bir çok kullanıcının görsel olarakda hoşuna gitmesi sebebiyle tercih sebebidir. Ortalama satış fiyatı 450 $ civarındadır.

İşte kullanıcıların yaptıkları değerlendirmelerin bazıları;
"Ürünü aldık kullandık sevdik, tek eksi yanı gücü düşük olduğu için emiş başlığı da ona göre küçük, o yüzden biraz büyük bir yer uzun sürüyor. Ayrica başlıkta hareketli parça yok sadece fırça var fırçalama işlemini bilek gücüyle yapmanız gerekiyor. fiyat performans ürünü. Ufak lekeler ve çay mesrubat dökülmelerine birebir."
"Sanldaye ve bilgisayar koltuğu karzında koltuklar için ideal büyük koltuklarda zayıf kalıyor."
"Çekim gücü çok güçlü değil ama çok iş görür, tam bir fiyat performans ürünü, çok sevdim."

Servis önerisi; Öncelikle koltuk yıkama makineleri ile halı yıkanmaz bu hataya düşmesinler.Önerilen koltuk yıkama makineleri iş görür, ancak yanında bir çok daha ürün alınması gerekir. Ayrıca buhar, elektronik fırça vb gibi. Bunlar alındığında da tam bir temizlik için ortalama 2000$ gibi bir rakam ödemiş olursunuz. Piyasada sunulan ürünler bizim kullandığımız ürünlerden değil haliyle, bu ürünler evinde bunu kendi yapmak isteyen kişiler için yapılmış ürünler. Daha önce karcher ürünü kullandım ama bu ürünler değil bunun çok daha ağırı ve ileri seviyesi bir üründü. Ben ürünle ilgili hiç bir sorun yaşamadım, tabiki de kırılabilir. Genelde bu kırılmalar taşınma sırasında gerçekleşir. Biz direkt bu ürünün bayi satıcısından aldığımız için bize yedek ürün verme garantiside veriyordu. Öyle ki dikkat edilmesi gereken en önemli durum, satış sonrası parça durumu. Alacakları ürünün parçalarınıda internette araştırsınlar. Çünkü bu durumu yaşama ihtimalleri çok yüksek, parça çok pahalıysa ya da ulaşılamaz durumda ise almasınlar. Bu sefer tek bir parça olmadığı için koca makine çöp oluyor. Verdikleri parada cabası kalır. Yılda 2 kere bir koltuk temizliği için bu kadar ekipmanı almak yerine, detaylı buharlı tam hijyenik sağlayan firmalar ile görüşebilirler. Bu şekilde hizmet verdiğimizide hatırlatmak isterim, teşekkür ederim :)

Servis Al
Şimdi Ara